O nas

Wspólnie mamy ponad 30 lat doświadczenia zawodowego w różnych strukturach i na różnych poziomach zarządzania ludźmi.

Przez te lata pracowałyśmy w obszarach edukacji, eventów, sprzedaży, szkoleń, rozwoju jakości obsługi klienta, motywacji, komunikacji wewnętrznej i zarządzania. Umiejętność łączenia tych obszarów pozwoliła nam na osiągnięcie tak wymiernych sukcesów, jak realizacja wieloletniego projektu budowania systemu jakości obsługi w jednej z wiodących marek motoryzacyjnych na rynku polskim i utrzymanie przez nią pozycji w ścisłej czołówce w zakresie jakości, przez 10 lat, czy kolejne, osiągane przez naszych Klientów, tytuły Dealera Roku i zajmowane przez Nich czołowe pozycje w najważniejszych rankingach dealerskich na polskim rynku. Na sukcesy te składają się: innowacyjne podejście, umiejętność wychodzenia poza schematy, konsekwencja w przygotowaniu i wdrożeniu oraz nade wszystko myślenie systemowo-projektowe.

Mamy w życiu to szczęście, że zajmujemy się rzeczami, które nas pasjonują. Z pasji do tworzenia, do rozwoju i do zmiany, niemal dekadę temu, powstała nasza firma - Do It. Głębokie osadzenie w biznesie pozwala nam na doskonałe zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Na tej podstawie wskazujemy ścieżki rozwoju, realizujemy je z naszymi Klientami i nade wszystko dbamy o efekty podejmowanych wspólnie działań. Najważniejsze dla nas jest dokonanie zmiany, której oczekuje Klient!

W naszym zespole są ludzie, którzy tak jak my są pasjonatami i ekspertami w swoich dziedzinach. Razem z Nimi przygotowujemy i realizujemy programy, które są unikatowe pod względem metodyki i formy, oraz które cechuje bardzo wysoka efektywność.

Multimedia

 

logo